Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne og mann med trekkspill

Olje på plate
46x52
Signert nede t.v.: J Rian

Påtegnet med dedikasjon, signert og datert 1948 på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000