Litografi i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 340x539 mm Motivet: 325x465 mm
Usignert
MM G 316. Sch.nr. 321. Woll nr. 351. Inngår i serien Alfa og Omega (Woll nr. 336-357). 1 rift i margen nede t.h. sammenlimt. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering