Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinneakt 1948

Olje på lerret, oppklebet på plate
55x45
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1948

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 360 000