Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Inger Barth

Litografi i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 753x999 mm Motivet: 580x600 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1921. MM G 434. Sch.nr. 505. Woll nr. 663. Resitreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000

Inger Desederia Barth (1885-1950) var gift med Dr. Peter Barth.

Inger Barth
Lithograph printed in black on medium heavy cream wove
Sheet: 753x999 mm Image: 580x600 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
1921. MM G 434. Sch.no. 505. Woll no. 663.
Certificate of Registration from the Munch-museet follows.

Inger Desederia Barth (1885-1950) was married to Dr Peter Barth. Woll, p. 394.