Madonna 1895
Litografi i svartpå gråli papir, oppklebet på tykk
Arket: 639x481 mm Motivet: 605x442 mm
kartong Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 95
1895. MM G 194. Sch.nr. 33. Woll nr. 39. Papiret har skader langs kantene. Registreringsbevis fra Munch-Museet medfølger.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 355 000