Tiltrekning I
Litografi i svart på tynt japanpa, klebet opp på
Arket med kartong: 656x566 mm Motivet: 486x366 mm
kartong Signert med blyant på kartongen nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet med blyant av kunstneren på kartongen nede t.h.: Auge in Auge litho.
1896. MM G 207. Sch.nr. 65. Woll nr.75. Registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000