Urnen
Litografi i svart på tynt japanpapir
Arket: 559x360 mm Motivet: 460x265 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1896. MM G 205. Woll nr. 67 III. Dublert. Påtegnet med blyant på baksiden i venstre marg: Presses og klebes, rammes. Registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 68 000