Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tre gamle damer

Litografi i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 377x495 mm Motivet: 268x405 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1922. MM G 440. Sch.nr. 511. Woll nr. 672.
Pent eksemplar. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000

Three old ladies
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 377x495 mm Image: 268x405 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1922. MM G 440. Sch.no. 511. Woll no. 672.
Fine impression.
Certificate of Registration from the Munch-museet follows.