Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Liten gutt
Olje på lerret
67x54
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Påtegnet med årstall 1954 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
67x54
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering