Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Bueskytter

Olje på lerret
66x55
Signert nede t.v.: L. Eikaas

Påtegnet med tittel og årstall 1956 på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 14 000