Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Bueskytter
Olje på lerret
66x55
Signert nede t.v.: L. Eikaas
Påtegnet med tittel og årstall 1956 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
66x55
Signert nede t.v.: L. Eikaas
Vurdering