Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Markblomst 1997

Olje på lerret
65x54
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 97

Påtegnet med tittel, årstall 97 og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 44 000