Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Müller, Morten(1828-1911)
Skovtjern i Nordmarken, ørretfiske 1900

Olje på lerret
113x191
Signert og datert nede t.v.: Morten Muller 1900

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 46 000