Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tussmørke i Strandgaten 1927
Rian, Johs. (1891-1981)
Tussmørke i Strandgaten 1927

Radering
40x28
Signert og datert nede t.h.: Johs Rian Novbr. 1927

Påtegnet nede t.h.: Min første radering. Døm mig ikke for haardt. Bevaringstilstand: Tegnestifthull i alle fire hjørner. Ellers i god stand.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 4 000