Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Morgedal 1941

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian 41

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering