Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Den siste vaaronn 1938
Rian, Johs. (1891-1981)
Den siste vaaronn 1938

Tresnitt, lysmål
69x40
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1938

Nummerert nede t.v.: 1/2, samt påtegnet med tittel.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 5 000