Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Fra Svolvær 1913

Olje på lerret
60x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Conrad Selmyhr Svolvær 1913

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 10 500