Fjell, Kai(1907-1989)
Figurer i landskap 1969
Akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 69
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 27 000
Akvarell på papir, lysmål
23x32
Vurdering