Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne og mann i interiør 1981
Pastell på papir, lysmål
29x40
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000
Pastell på papir, lysmål
29x40
Vurdering