Zorn, Anders(1860-1920)
De ytterste skjærene 1913
Radering, lysmål
32x42
Signert nede t.h.: Zorn. Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1913
Asplund 256?
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 13 000