Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1971

Blandingsteknikk, lysmål
40x39
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: J Rian 71

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering