Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Plakat 1968

Akvarell og tusj på papir, lysmål
50x37
Signert og datert nede t.h.: Johs Rian 1968

Påtegnet på arket: Rian Galleri Haaken

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000