Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Marked med folkeliv Nord-Afrika 1955

Penn på papir, lysmål
23x32
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J R Tetuan 20/12 -55

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000