Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Krefting, Ruth(1900-1987)
Gammel norsk kirke. Uvdal stavkirke 1942

Olje på lerret
85x104
Signert og datert nede t.v.: Ruth Krefting 1942

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Riksförbundet för bildande konst, kat.nr. 65.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000