Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Aamodt, Asbjørn(1893-1966)
Landskap

Olje på lerret
69x84
Signert nede t.v.: AA.

Etter Bonnard.

Vurdering
NOK 6 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 7 500