Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nord-Norge 1879

Olje på lerret
50x78
Signert og datert nede t.v.: A Normann 79

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 70 000