Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Hus i landskap

Olje på lerret
86x70
Signert nede t.v.: A. Kavli

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 60 000