Holbø, Halvdan(1907-1995)
Skaugumåsen, Asker 1948
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1948
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
54x65
Vurdering