Dahl, Hans(1849-1937)
Folkeliv på fjorden
Olje på lerret
66x48
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin.
Signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 76 000
Olje på lerret
66x48
Vurdering