Wentzel, Gustav(1859-1927)
Skiløper
Olje på lerret
40x68
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Vurdering
NOK 35 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
40x68
Vurdering
NOK 35 000