Castberg, Oscar(1846-1917)
På ski fra Bogstad
Olje på lerret
30x46
Signert nede t.v.: O. Castberg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
30x46
Vurdering
NOK 30 000