Dahl, Hans(1849-1937)
Jente med kvist i favnen
Olje på lerret
97x66
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 98 000
Olje på lerret
97x66
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering
NOK 70 000–90 000