Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne med speil 1948

Olje på lerret
90x70
Signert og datert nede t.h.: J Rian -48.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Tilslag NOK 210 000