Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Nærøfjorden, Sogn 1899
Olje på lerret
61x94
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold Ddf. 1899.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
61x94
Vurdering