Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fiskevær i Lofoten 1906

Olje på lerret
60x82
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1906

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: A fishingvillage in Lofoten Islands by Grimelund (Signed). Village de pecheurs, Lofoten, Norvège. Sandfjord.

Societé des Artistes Francais... Salon de 1906.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000