Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fiskevær i Lofoten 1906
Olje på lerret
60x82
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1906
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: A fishingvillage in Lofoten Islands by Grimelund (Signed). Village de pecheurs, Lofoten, Norvège. Sandfjord.
Societé des Artistes Francais... Salon de 1906.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000