Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Mesnaelven mot Balbergkampen
Olje på lerret
65x53
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
65x53
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering