Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Mesnaelven mot Balbergkampen

Olje på lerret
65x53
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 80 000