Askevold, Anders(1834-1900)
Gjennom skogen 1877
Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: A: Askvold. 1877.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Gjennem Skogen" Bergen 1877.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000