Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
62x95
Signert nede t.h.: A Normann

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000