Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret
62x95
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
62x95
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering