Nielsen, Eivind(1864-1939)
Lekende barn i vannkanten 1895
Olje på lerret
55x39
Signert og datert nede t.v.: Eiv Nielsen 95.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Eiv. Nielsen Kristiania.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000