Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv 1878
Olje på lerret
46x73
Signert og datert nede t.h.: A Normann Dsf 78
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 67 000
Olje på lerret
46x73
Vurdering
NOK 70 000–90 000