Kihle, Harald(1905-1997)
Liggende akt
Olje på plate,
16x22
Signert nede t.h.: HK
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate,
16x22
Signert nede t.h.: HK
Vurdering