Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Menn på leting i vannkanten 1891

Olje på mahognyplate
39x72
Signert nede t.v.: J: Bennetter
Datert nede t.h.: 17/10 1891.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000