Askevold, Anders(1834-1900)
Skogstjærn 1867
Olje på plate
33x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A. Askevold Stalheim 31de Aug. 1867.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
33x43
Vurdering