Hennig, Otto(1871-1920)
Fra Nevlunghavn, aftensol 1909
Olje på lerret
71x110
Signert og datert nede t.v.: Otto Hennig. 09.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 32 000