Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Hennig, Otto(1871-1920)
Fra Nevlunghavn, aftensol 1909

Olje på lerret
71x110
Signert og datert nede t.v.: Otto Hennig. 09.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 32 000