Bøe, Frants(1820-1891)
Rose 1888
Olje på papir, oppklebet på plate
32x22
Signert og datert nede t.h.: F Bøe 1888
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
32x22
Vurdering