Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Rose 1888

Olje på papir, oppklebet på plate
32x22
Signert og datert nede t.h.: F Bøe 1888

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000