Müller, Morten(1828-1911)
Dampskip og seilbåt i fjordlandskap 1878
Olje på lerret
51x79
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller 1878
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 37 000 med forbehold
Olje på lerret
51x79
Vurdering