Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med asters i krukke 1924
Olje på lerret
63x65
Signert og datert nede t.v.: S Grande -24
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
63x65
Vurdering
NOK 30 000