Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
49x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering