Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Ikon
Olje på papir, lysmål
75x55
Signert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen
Påtegnet med tittel og datert 1985 på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på papir, lysmål
75x55
Vurdering