Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Gutten med konkylien 1958
Litografi, lysmål
40x32
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -58
Nummerert nede t.v.: 141/150. Samt påtegnet med annen tittel: Drøm.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 19 000