Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Studie
Olje på lerret
89x70
Signert nede t.h.: E.H.J.
Påtegnet med tittel, datert 1957 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
89x70
Signert nede t.h.: E.H.J.
Vurdering
NOK 100 000