Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Studie

Olje på lerret
89x70
Signert nede t.h.: E.H.J.

Påtegnet med tittel, datert 1957 og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 80 000